Dolný Turček

Stavebný pozemok v Dolnom Turčeku

NA VYŽIADANIE

848 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

MARTIN@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok v zastavanej časti malebnej obce Dolný Turček, situovanej v najjužnejšej časti Turca v úzkom údolí rovnomennej rieky vzdialenej približne 8 minút jazdy autom od mesta Kremnica a približne 15 minút z rýchlostnej cesty R1.
Strmé svahy Kremnických vrchov a blízka Vodárenská nádrž Turček vymedzujú pozemok z troch strán, čo ešte viac umocňuje jeho izolovanosť od sveta.

Tento krásny pozemok v tichom prostredí s úžasným výhľadom, obkolesený prírodou je ideálny na výstavbu víkendovej chatky na oddych a rekreáciu alebo rodinného domu s dostupnými inžinierskymi sieťami v obci (Elektrina, Plyn, Kanalizácia, Verejný vodovod).

Pozemok parcelné číslo 80, reg. "C" je evidovaný na liste vlastníctva č. 21 pre katastrálne územie Dolný Turček, okres Turčianske Teplice s celkovou výmerou 848 m2 a prístupom z obecnej komunikácie je dostupný ihneď.


Výmera:   848 m2
Možnosť prenájmu:   ÁNO
Možnosť splátok:   ÁNO

Viac informácií

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria