Mučín

Stavebný pozemok pre rodinný dom v Mučíne

€30.900,- EUR

4021 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

MARTIN@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok v zastavanej časti obce Mučín situovanej 12 km južne od Lučenca, v západnej časti Cerovej vrchoviny, v doline Mučínskeho potoka. Nadmorská výška obce Mučín je 197 m n.m a teplotne patrí obec do teplej, mierne suchej až mierne vlhkej oblasti.

Pozemok parcelné číslo 2-206/2, reg. "E" je evidovaný na liste vlastníctva 432 pre katastrálne územie Mučín, okres Lučenec s celkovou výmerou 4021 m2 a prístupom zo severnej strany po obecnej komunikácií (resp. ceste) a taktiež zo strany južnej po obecnej, poľnej ceste.

Pozemok má ideálny obdĺžnikový tvar a skvele sa hodí na výstavbu rodinného domu s nadštandardne veľkou záhradou, prípadne ako investičný pozemok vhodný na výstavbu približne 6 rodinných domov s rezervou na priemerne veľkú záhradku. Pozemok je tichý, rovinatý a slnečný a nachádza sa na okraji obce, teda z južnej a východnej strany je bez susedov, resp. akýchkoľvek stavieb.

Dĺžka pozemku je približne 100 m. Šírka pozemku je približne 40 m.
V obci sú k dispozícií inžinierske siete - elektrika a plyn, resp. sú v dosahu pozemku.

V blízkosti sa nachádzajú potraviny, škola a škôlka a iba necelé 4 km od pozemku sa nachádza obľúbený termálny park Rapovce. Okresné mesto Lučenec je vzdialené 12 km, resp. 10 minút autom.


Výmera:   4021 m2
Možnosť prenájmu:   ÁNO
Možnosť splátok:   ÁNO

Viac informácií

Pozemok je dostupný ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria