Alekšince

Stavebný pozemok s rodinným domom

€96.500,- EUR

2695 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

MARTIN@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok v zastavanej časti obce Alekšince, vzdialenej približne 13 kilometrov, resp. 15 minút autom od krajského mesta Nitra a na prípoj na diaľnicu R1.

Pozemok má celkovú výmeru nadštandartných 2695 m2, je pomerne v pravidelnom obdĺžnikovom tvare s približnou výmerou 100m na dĺžku a v priemere 27m na šírku a so zabezpečeným prístupom zo severnej strany z hlavnej cesty a zároveň aj z južnej strany z tichej uličky, kde sa nachádzajú nové, resp. renovované rodinné domy.

Na pozemku sa nachádza staršia stavba rodinného domu, ktorá je vhodná na renováciu alebo odstránenie, kde by potenciálne vznikla ďalšia plocha na výstavbu či už jedného, alebo viacerých rodinných domov.

Tento slnečný pozemok je vo veľmi miernom svahu, je takmer rovinatý a má dostupné inžinierske siete - elektrinu, vodu a plyn. Obecná kanalizácia je vo výstavbe, odpad je teda potrebné riešiť žumpou alebo septikom.

Obec Alekšince je plne vybavená, v blízkosti sú potraviny, reštaurácia, zdravotné stredisko, pošta, autobusová/vlaková stanica, škola. Na rekreáciu je možné využiť jazero, ktoré sa nachádza 150 metrov od pozemku a priľahlé lesy. Obec je prevažne kľudná a nezaťažená priemyselným ruchom. 

Pozemok je dostupný ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Výmera:   2695 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií


Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria