Širákov

Rodinný dom s veľkou záhradou

€26.800,- EUR

1335 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

MARTIN@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na rodinný dom so záhradou o výmere 1335 m2 v zastavanej časti obce Širákov, vzdialenej približne 20 minút od okresného mesta Veľký Krtíš.

- Dom so súpisným číslom 41 je dobový, klasický jednopodlažný vidiecky dom, postavený v prvej polovici 20 storočia s celkovou zastavanou plochou 149 m2.

- V interiéri sa nachádza dlhšia svetelná chodba z ktorej je prístup do ostatných izieb (obývačky, pracovne, detskej izby a spálne).

- V dome je zavedená elektrina, voda (vlastná studňa na dvore alebo verejný vodovod vzdialený cca 10m), plyn (vzdialený cca 8m). Odpad je riešený žumpou.

- Tento slnečný rodinný dom je možné užívať okamžite, prípadne je vhodný na menšiu rekonštrukciu.

- Za domom na pozemku sa nachádza väčšia stodola, ktorú je teoreticky možné využiť aj ako garáž.

- Záhrada má nadpriemerných 1.335 m2, je 14 m široká na najširšej časti a 158 m dlhá, tiahnuca sa do mierneho svahu, ktorý poskytuje krásny výhľad na okolitú prírodu a kopce. Na záhrade sa pestovala zelenina, bola obrábaná a kosená, je teda vo veľmi prívetivom stave čakjúca na nového majiteľa.


Výmera:   1335 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

- Nehnuteľnosti sú evidované na LV 346 a 42 pre k.ú. Širákov, okres Veľký Krtíš.

- Dom s pozemkom sú dostupné ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria