Dolný Turček

Rozprávkový stavebný pozemok

€29.970,- EUR

848 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

MARTIN@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rozprávkový stavebný pozemok v okrajovej (zastavanej) časti malebnej obce Dolný Turček, situovanej v najjužnejšej časti Turca v úzkom údolí rovnomennej rieky vzdialenej približne 8 minút jazdy autom od mesta Kremnica a približne 15 minút z rýchlostnej cesty R1. Strmé svahy Kremnických vrchov a blízka Vodárenská nádrž Turček vymedzujú pozemok z troch strán, čo ešte viac umocňuje jeho izolovanosť od sveta. Národné parky Veľká Fatra a Nízke Tatry sú autom vzdialené približne 15-20 minút.

- Tento krásny pozemok v tichom prostredí s úžasným výhľadom, obkolesený prírodou je ideálny na výstavbu víkendovej chatky na oddych a rekreáciu alebo rodinného domu. V okolí sa nachádza len zopár rodinných resp. víkendových domčekov s bezproblémovými susedmi.

- Výmera pozemku je 848 m2 (cca 30 x 30m). Predná časť pozemku (od cesty) je rovinatého charakteru, určená na výstavbu domu alebo chatky a spodná časť je v miernom svahu, ťahajúca sa dolu ku stromom a tečúcemu potôčiku, ktorý hraničí so spodnou časťou pozemku určená na záhradku a miesto na oddych a relax.

- Dostupné inžinierske siete na pozemku: Elektrina, Voda.
- Dostupné inžinierske siete v obci: Elektrina, Voda, Kanalizácia, Plyn.

- Orientácia pozemku je na východnú stranu.

- Prístup na pozemok je zabezpečený po obecnej ceste.

Výmera:   848 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

- Pozemok parcelné číslo 80, reg. "C" je evidovaný na liste vlastníctva č. 21 pre katastrálne územie Dolný Turček, okres Turčianske Teplice je dostupný ihneď.

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria