Dudince

Stavebný pozemok na rodinný dom

€69.900,- EUR

2268 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

POZEMKY@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok vo viniciach pri kúpeľnom meste Dudince o výmere 2.268 m2.

- Pozemok sa nachádza v obci Dudince, menej ako kilometer od centra tohoto kúpeľného mestečka, a obkolesený je malými lokálnymi vinárničkami. Podľa vyjadrenia mesta je pozemok vhodný na výstavbu menšieho rodinného domu alebo chaty, nakoľko sa nachádza v lokalite určenej na výstavbu nízkokapacitného prechodného ubytovania so zastavanou plochou do 100 m2, s kapacitou do 8 lôžok, s 1 nadzemným podlažím a podkrovím, príp. pivnicou. V okolí je postavených niekoľko chatiek i rodinný dom.

- Pozemok so štedrou výmerou má pozdĺžny obdĺžnikový tvar so zabezpečeným prístupom po spevnenej ceste  a to z oboch strán pozemku. Šírka pozemku je cca 17 m. Pozemok je oplotený, z 2/3 zo spodnej časti kompletne vyčistený a vykosený, možná okamžitá výstavba rodinného domu.

- Pozemok je mierne svahovitý, s dĺžkami strán cca 135 m (kratšia strana) a 161 m (dlhšia strana). Tvorený je dvomi parcelami – parc. reg. „C“ 205 a parc. reg. „C“ 206, evidovanými na liste vlastníctva č. 346 pre katastrálne územie Merovce, obec Dudince.

Výmera:   2268 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií


- Inžinierske siete hneď pri pozemku: voda, elektrika.

- GPS súradnice na pozemok : 48.164756, 18.900523.

- Mestečko Dudince sa nachádza menej ako polhodinu autom od okresného mesta Krupina, pričom ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – veľmi dobre známe kúpele, viacero potravín, rôzne ubytovacie a stravovacie zariadenia, čerpaciu stanicu, kostol, školu či materskú školu.

- Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria