Stará Turá

Pozemok na modulový dom (mobilný dom)

€17.900,- EUR

3043 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

POZEMKY@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rekreačný pozemok s nadštandardnou výmerou 3.043,00 m2 neďaleko mesta Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom.

- Vďaka svojej štedrej výmere, krásnemu výhľadu, tichu a umiestneniu v srdci myjavských kopaníc, je ideálny na umiestnenie mobilného (modulového) domu, prípadne menšej chatky alebo karavanu. Nachádza sa v tichej a pokojnej lokalite v kopcoch, obklopený lesmi a lúkami v širšom okolí možno nájsť zopár rodinných domov a chatiek, poskytuje preto útočisko od rušného a uponáhľaného mestského života. 

Pozemok sa nachádza na samote, ponúka výhľad na okolité lesy a z druhej strany vidieť domy v širšom okolí, preto poskytuje dostatok pokoja a súkromia napr. na vybudovanie menšej chatky, prípadne umiestnenie modulového (mobilného) domu či karavanu. Ovocné stromy na hranici pozemku sú jeho súčasťou.

Prístup k pozemku je bezproblémový a je zabezpečený po asfaltovej, v zime udržiavanej ceste z mesta Stará Turá (resp. z časti Papraď). Prístup na pozemok je možný akýmkoľvek osobným automobilom, problém nie je ani s nákladným automobilom (sťahovanie modulového domu / budovanie atď).

- Dostupnosť inžinierskych sietí v blízkosti pozemku: Elektrická sieť NN. Vodu je potrebné riešiť studňou. Samozrejme chytíte mobilný signál aj 4G signál.

- Parcela „E“ 10153 má obdĺžnikový, pravidelný tvar a evidovaná je na liste vlastníctva č. 10831 pre katastrálne územie Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom. 

Výmera:   3043 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií


- Približné rozmery pozemku:

- šírka: 18 m (širšia, severná strana pozemku) / 10 m (užšia, južná strana pozemku)
- dĺžka: 188 m 

- GPS súradnice na pozemok: 48.798613, 17.636958. Obhliadku je možné realizovať kedykoľvek samostatne.

- Na pozemku je Google StreetView – možnosť virtuálnej 360‘ obhliadky.

Pohľad na pozemok z asfaltovej cesty:
https://tinyurl.com/2p8ebych

Pozemok je k dispozícii okamžite. Zdarma zabezpečíme prípravu kúpno-predajných zmlúv, zrýchlený prepis (návrh vkladu do katastra nehnuteľností).

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria