Veľké Trakany

Stavebný pozemok s RD na demoláciu

€4.000,- EUR

392 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

POZEMKY@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v zastavanej časti obce Veľké Trakany na Tabakovej ulici.

Pozemok s výmerou takmer 400 m2 je rovinatý, slnečný, má takmer pravidelný štvorcový tvar a poskytuje dostatok priestoru na vybudovanie rodinného domu. Priamo na pozemku stojí torzo rodinného domu so súpisným číslom 372, ktoré je možné využiť pri výstavbe domu, alebo základy domu zbúrať (podľa uváženia nového majiteľa).

Približné rozmery pozemku: 22 m (dĺžka) x 18 m (šírka).

Inžinierske siete pri pozemku: elektrická sieť, voda, kanalizácia, plyn.

Parcela KNC 69 je spolu s rodinným domom so súpisným číslom 372 evidovaná na liste vlastníctva č. 368 pre katastrálne územie Veľké Trakany, okres Trebišov.

Výmera:   392 m2
Možnosť prenájmu:   ÁNO
Možnosť splátok:   ÁNO

Viac informácií


Obec Veľké Trakany sa nachádza necelú hodinu autom od okresného mesta Trebišov a len zopár minút autom od oboch štátnych hraníc. Spolu so susednou obcou Malé Trakany poskytuje základnú občiansku vybavenosť ( kostol, potraviny, wellness a masážne štúdio, ubytovacie zariadenia).

GPS súradnice: 48.390615, 22.096258

Dom s pozemkom sú dostupné ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria