Myjavské kopanice

Pozemok na mobilné domy / malé chatky

€35.000,- EUR

4672 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

POZEMKY@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj pozemok s nadštandardnou výmerou 4.672,00 m2 v kopaniciach neďaleko Starej Turej, okres Nové Mesto nad Váhom.

- Výmera, ako i lokalita, kde sa pozemok nachádza (myjavské kopanice – Stará Turá, časť u Mikulcov), z neho robia ideálne miesto na vybudovanie malej rekreačnej chatky, resp. je vhodný na umiestnenie viacero mobilných / modulových domov. Miesto je obklopené lesmi a lúkami, v širšom okolí možno nájsť viacero domčekov, pričom samotný pozemok susedí z jednej strany s víkendovou rekreačnou chatkou. 

Prístup k pozemku je bezproblémový a je zabezpečený po štátnej, v zime udržiavanej, asfaltovej ceste. Prístup na pozemok je možný akýmkoľvek osobným, resp. nákladným automobilom.

- Dostupnosť IS na pozemku: Elektrická sieť NN. Vodu je potrebné riešiť studňou.


Výmera:   4672 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

- Pozemok je tvorený dvomi parcelami -  „E“ 10194 a „E“ 10191, ktoré sú evidované na liste vlastníctva č. 10703 pre katastrálne územie Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom. 

- GPS súradnice na pozemok: 48.801957, 17.634622. Obhliadku je možné realizovať kedykoľvek samostatne.

Pozemok je k dispozícii okamžite. Zdarma zabezpečíme prípravu kúpno-predajných zmlúv, zrýchlený prepis (návrh vkladu do katastra nehnuteľností).

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria