Stará Turá - Papraď

Pozemok na mobilný dom - Myjavské kopanice

€34.900,- EUR

4672 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948 204 174

POZEMKY@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj pozemok s nadštandardnou výmerou 4.672,00 m2 v kopaniciach neďaleko Starej Turej, okres Nové Mesto nad Váhom.

- Výmera, ako i lokalita, kde sa pozemok nachádza (myjavské kopanice – Stará Turá, časť u Mikulcov), z neho robia ideálne miesto na vybudovanie malej rekreačnej chatky, resp. je vhodný na umiestnenie viacero mobilných / modulových domov. Miesto je obklopené lesmi a lúkami, v širšom okolí možno nájsť viacero domčekov, pričom samotný pozemok susedí z jednej strany s víkendovou rekreačnou chatkou. 

- Pozemok je v prvej polovici (od cesty) jemne svahovitý, vyššie sa sklon terénu výrazne zmenšuje. Poskytuje teda možnosti umiestnenia mobilných domov či už v kopci alebo na rovinke vyššie.

- Prístup k pozemku je bezproblémový a je zabezpečený po štátnej, v zime udržiavanej, asfaltovej ceste. Prístup na pozemok je možný akýmkoľvek osobným, resp. nákladným automobilom.

- Dostupnosť IS na pozemku: Elektrická sieť nízkeho napätia - stĺp je priamo na pozemku, bezrpoblémové napojenie. Vodu je potrebné riešiť studňou.

Výmera:   4672 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

 - Pozemok je tvorený dvomi parcelami -  „E“ 10194 a „E“ 10191, ktoré sú evidované na liste vlastníctva č. 10703 pre katastrálne územie Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom. 
- NA POZEMKU JE SPRAVENÝ NOVÝ GEOMETRICKÝ PLÁN - vzniknutá nová parcela reg. "C" 10200/1. 
- POZEMOK JE VYTÝČENÝ V TERÉNE GEODETOM KOLÍKMI - bezproblémová obhliadka.

- GPS súradnice na pozemok: 48.801957, 17.634622. Obhliadku je možné realizovať kedykoľvek samostatne.

Pozemok je k dispozícii okamžite. Zdarma zabezpečíme prípravu kúpno-predajných zmlúv, zrýchlený prepis (návrh vkladu do katastra nehnuteľností).

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria