Podhájska

Štyri investičné apartmány pri kúpeľoch Podhájska

€159.500,- EUR

194 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj štyri 2-izbové apartmány so samostatnými jednotkami v zastavanej časti obce Trávnica, len 3 km od Termálneho kúpaliska Podhájska vhodné na podnikateľské účely. 

Apartmány sú po finálnom dokončení pripravené na okamžitý prenájom / AirBnB v rušnej, celoročnej turistickej oblasti vedľa známych kúpeľov Podhájska.

Rodinný dom s celkovou výmerou 194 m2 je jednopodlažný, rozdelený je na štyri samostatné obytné jednotky (apartmány), pričom každá jednotka s rozlohou 49 m2 pozostáva z terasy, z ktorej sa vstupuje do kuchyne spojenej s obývačkou, 1 spálne a 1 kúpeľne s WC a sprchovacím kútom. V dome je zavedená elektrina a voda, pričom každá obytná jednotka disponuje vlastným elektromerom a vodomerom. V dome nie je zavedený plyn ani kanalizácia, rodinný dom má odpad riešený spoločnou žumpou (materiál: plast). Kúrenie v apartmánoch je zabezpečené elektrickými radiátormi. V prípade potreby je možné rozšíriť rozlohu apartmánu o úložný priestor v podkroví (vstup padacími dvierkami).

Stavebný pozemok má rozlohu 610 m2. Parkovanie je možné priamo na pozemku (postačujúci pre 5 – 6 áut).

Apartmány sú určené na finálne dokončenie a dozariadenie a následne na ďalšiu podnikateľskú činnosť (napr. krátkodobý alebo dlhodobý prenájom).

Výmera:   194 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

Doplnkové informácie o stavbe:
Materiál: 30cm porfix (pórobetón) + 10cm izolácia (polyester) 
Strecha: sedlová
Strešná krytina: škridla 
Izolácia stropu: NOBASIL

Dom má výbornú polohu, nachádza sa len 3 km od Termálneho kúpaliska Podhájska. Samotná obec Trávnica, ponúka kompletnú základnú občiansku vybavenosť (potraviny, bar, praktický lekár, základná škola s materskou školou, kostol, hasiči, viacero ubytovacích zariadení).

Nehnuteľnosti sú dostupné ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria