Slovenská Ľupča

Rodinný dom pod Ľupčianskym hradom

€39.900,- EUR

192 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom vo vidieckom štýle s pozemkom v zastavanej časti obce Slovenská Ľupča, iba 15 minút autom od okresného mesta Banská Bystrica.

 

Adresa: Pod zámkom 147/24, Slovenská Ľupča.

GPS súradnice: 48.771545, 19.281657

 

Rodinný dom so súpisným číslom 147 je rodinný jednopodlažný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v zastavanej časti obce, v historickej časti priamo pod Ľupčianskym hradom. Dom je vzhľadom na svoj pôvodný stav vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv budúceho majiteľa.

 

Inžinierske siete dostupné v dosahu pozemku: voda, kanalizácia, plyn, elektrina, telekomunikačná sieť.

Výmera:   192 m2
Možnosť prenájmu:   ÁNO
Možnosť splátok:   ÁNO

Viac informácií

Pozemok, na ktorom rodinný dom stojí, má výmeru 192 m2 a je spolu s rodinným domom evidovaný na liste vlastníctva č. 740 pre katastrálne územie Slovenská Ľupča, okres Banská Bystrica.

 

Samotná obec Slovenská Ľupča ponúka kompletnú základnú občiansku vybavenosť (železničná stanica, viaceré ubytovacie a stravovacie zariadenia, potraviny, futbalové a detské ihrisko, športová hala, lekár, solárium, materská škola, kostol...).

 

Dom s pozemkom sú dostupné ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria