Sebechleby

Stavebný pozemok s pôvodným domom

€3.200,- EUR

273 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0940657140

marek@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok na ktorom stojí starý, jednopodlažný rodinný dom v obci Sebechleby, iba 15 minút autom od okresného mesta Krupina.

 

Pozemok – parcela reg. „C“ 2990/16 je evidovaná na liste vlastníctva č. 351 pre katastrálne územie Sebechleby. Prístup na pozemok je zabezpečený spevnenou asfaltovou obecnou cestou.

 

Samotná stavba so s.č. 105 je v pôvodnom stave, preto si vyžaduje buď kompletnú rekonštrukciu, alebo je vhodná na demoláciu, pričom po jej odstránení vznikne ideálny stavebný pozemok.

 

Pozemok má takmer pravidelný obdĺžnikový tvar a preto sa hodí na výstavbu rodinného domu s menšou záhradou. Približné rozmery pozemku: 21 m (šírka) x 13 m (dĺžka).

Výmera:   273 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

GPS súradnice na pozemok: 48.278499, 18.953692.

 

Obhliadku je možné realizovať kedykoľvek samostatne.

 

Pri pozemku sú v rámci inžinierskych sietí k dispozícii elektrika, voda a plyn (možná stavba - napr. rodinný dom).

 

Priamo v obci sa nachádzajú potraviny, reštaurácia, hostinec, kostol, pošta a základná škola. Neďaleké okresné mesto Krupina disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.

 

Pozemok je dostupný ihneď, uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria