Boťany

Veľký stavebný pozemok s pôvodným domom

€7.500,- EUR

1947 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom s nadštandardne veľkým pozemkom v zastavanej časti obce Boťany, na ulici Hlavná.

Rodinný dom so súpisným číslom 223 je rodinný jednopodlažný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa na Hlavnej ulici v obci. Samotná obec Boťany sa nachádza 12 minút autom od mesta Čierna nad Tisou a ponúka kompletnú základnú občiansku vybavenosť (kostol, 2 potraviny, bar, bankomat).

Dom je postavený na pozemku obdĺžnikového tvaru so štedrou výmerou 1947 m2, a preto ponúka dostatok priestoru na akékoľvek využitie podľa predstáv budúceho majiteľa. Samotný dom je v pôvodnom stave, preto si vyžaduje buď kompletnú rekonštrukciu, alebo je vhodný na demoláciu, pričom po jeho odstránení vznikne ideálny a rozľahlý stavebný pozemok.

Približné rozmery pozemku: 105 m (dĺžka) x 20 m (šírka).


Výmera:   1947 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

Inžinierske siete dostupné priamo na pozemku: vodovod, elektrická sieť, plyn.

Dom aj s pozemkom (parcely „C“ 336 a „C“ 337) sú evidované na liste vlastníctva č. 340 pre katastrálne územie Boťany, obec Boťany.

Dom s pozemkom sú dostupné ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria