Nové Mesto nad Váhom

Dom na podnikateľské účely - polyfunkčný objekt

853 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

lubomir@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom s 853 m2 pozemkom na podnikateľské účely, prípadné bývanie v Novom Meste nad Váhom.

Rodinný dom so súpisným číslom 1620 sa nachádza na ulici Ľudmily Podjavorinskej v časti mesta so zástavbou rodinných domov a polyfunkčných objektov na svetelnej križovatke oproti požiarnej zbrojnici a kúpeľnovému štúdiu súbežne s predajňou chalupár, stavebninami atď. Lokalita je sídlom viacerých prevádzok a obchodov, preto je viac ako ideálna na podnikateľské účely - prerábka na polyfunknčný objekt s výbornou dostupnosťou a prístupom priamo od hlavnej cesty. 

ÚPI v tejto lokalite umožňuje zachovanie nižšieho podielu zelene (20 – 40%), ako i vybudovanie objektu až s 3 nadzemnými podlažiami, preto je možné tu vybudovať napr. objekt na polyfunkčné využitie, predajne, kancelárie, garáže, sklad, parkovisko...

Samotný dom stojí na rovinatom a slnečnom pozemku, je jednopodlažný, podpivničený, s neobytným podkrovím, ktoré môže slúžiť na uskladnenie. Pivnica je z betónu prekladaného kameňom, nadzemné podlažie má obvodové konštrukcie z pálenej tehly hr. 400 mm a priečky sú z tehál v skl. hr. 150 a 200 mm.
Obytná časť je tvorená z dvoch častí – pôvodnej stavby z r. 1923 a z novšej prístavby z r. 1985 (v tom istom roku bola zrekonštruovaná i pôvodná časť). Svojou rozlohou poskytuje dosť priestoru i pre viacčlennú rodinu, prípadne pre dve generácie. Podlahy v pôvodnej stavbe sú z drevenej palubovky, v prístavbe je laminátová podlaha. Na vykurovanie domu slúžili plynové Gamatky, ktoré boli pred časom demontované. Dom má optimálnu orientáciu na svetové strany. Pred domom sa nachádza záhrada s ovocnými stromami, okrasnými kríkmi a zeleňou, súčasťou stavby je tiež dvojgaráž umiestnená na záhrade.

DISPOZÍCIA:
Podzemie: schodisko, chodba, pivnica (zastavaná plocha 13,36 m2)
Prízemie: vstupná chodba – veranda 2x, komora, kuchyňa 2x, kúpeľňa s WC 2x, technická miestnosť, izba 5x (zastavaná plocha 211,83 m2)

Prípojky dostupné na pozemku / v dome: prípojka plynu, prípojka NN, vodovodná a kanalizačná prípojka


Výmera:   853 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Fasáda: vápenno-cementová hladká omietka
Omietky: vápenno-cementové
Rozvody: NN (220 V)
Strecha: jednodrážkové škridle
Okná a dvere: drevené (v jednej z izieb vymenené za plastové)
Krov: drevený trámový väznicový sedlový s valbami

Dom bol ešte donedávna aktívne obývaný, no je vhodný na buď čiastočnú alebo kompletnú rekonštrukciu, prípadne zbúranie, pričom pozemok môže slúžiť na rôzne súkromné i podnikateľské účely podľa preferencií budúceho majiteľa.

Rodinný dom so súpisným číslom 1620 je spolu s pozemkom (parc. reg. „C“ 1114) evidovaný na liste vlastníctva č. 9209 pre katastrálne územie Nové Mesto nad Váhom.

Dom s pozemkom sú dostupné ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria