Dohňany

Pozemok na mobilný dom pod lesom

€9.900,- EUR

1510 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

POZEMKY@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rekreačný pozemok s výmerou 1.510,00 m2 v katastri Zbora, v časti obce Dohňany, okres Púchov.

Pozemok ani nie 700 m od intravilánu obce sa nachádza v tichej lokalite, odkiaľ je to na skok do lesa, čím poskytuje nielen súkromie a pokoj, ale i rôzne možnosti jeho využitia, ako i trávenia voľného času (prechádzky, turistika, zber húb, byliniek, možnosti pre včelárstvo). 

- Pozemok má zabezpečený prístup (znázornený tiež na fotografii v galérii) po poľnej, nespevnenej ceste a vhodný je napríklad na umiestnenie karavanu či mobilného (modulového) domu.

Parcela CKN 1302 je evidovaná na liste vlastníctva č. 1855 pre katastrálne územie Zbora, okres Púchov a vedená je ako Orná pôda.


Výmera:   1510 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

Vďaka svojej polohe je pozemok v podstate pár minút autom k potrebnej občianskej vybavenosti (v obci Dohňany možno nájsť potraviny – do 10 minút autom, v okolitých obciach sa nachádza napríklad čerpacia stanica, autoservis, pošta i vlaková stanica).

- GPS súradnice na pozemok: 49.186304, 18.272508.
Obhliadku je možné realizovať kedykoľvek samostatne.

Pozemok je nezaťažený a je k dispozícii okamžite. Zdarma zabezpečíme prípravu kúpno-predajných zmlúv, zrýchlený prepis (návrh vkladu do katastra nehnuteľností).

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria