Hlohovec

Pozemok na vybudovanie farmy / chov koní

€260.000,- EUR

13723 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

POZEMKY@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rozľahlý slnečný pozemok o výmere 13.723 m2 (1,37 Hektáru) na hranici intravilánu obce Pastuchov, iba 7 km od okresného mesta Hlohovec, vhodný na vybudovanie farmy s výstavbou hospodárskch budov, či chov koní, dobytku a pod.

- Pozemok sa nachádza na okraji obce Pastuchov -  rozprestiera sa za záhradami rodinných domov a má len mierne zvažujúci sa charakter, prístup na pozemok po vyjazdenej poľnej ceste vedie z oboch strán pozemku - vyznačené na fotografiách inzerátu a je bezproblémový aj osobným autom.

- Pozemok je jedinečný svojho druhu, má výbornú dostupnosť z diaľnice D1, nachádza sa neďaleko Hlohovca, resp. Trnavy, je prístupný aj osobným automobilom s vysokou bonitou poľnohospodárskej pôdy a teda vhodný na vybudovanie vlastného projektu farmy alebo hospodárskeho areálu.

- Napojenie na elektriku je možné hneď na okraji pozemku. Vodu je potrebné riešiť studňou.

- Podľa územného plánu je možné riešiť na pozemku výstavbu hospodárskych príbytkov a stavieb, drobné stavby (oplotenie, studne a pod.)


Výmera:   13723 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

- GPS súradnice na pozemok : 48.422432, 17.875327.
- Možná obhliadka pozemku samostatne kedykoľvek.

- Pozemok je tvorený 2 parcelami („E“ 2276 a „E“ 2277), evidovanými na liste vlastníctva č. 552 pre katastrálne územie Pastuchov, okres Hlohovec.

- Pozemok je dostupný okamžite. Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky na katastri.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria