Štúrovo

Investičný pozemok na okraji mesta

€76.500,- EUR

9376 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj investičný pozemok v podiele 1/1 hraničiaci s intravilánom mesta Štúrovo.

- Pozemok hraničí s intravilánom mesta a je zahrnutý v platnom územnom pláne mesta Štúrovo v plochách výrobno-obslužného polyfunkčného územia (momentálne využívaný ako orná pôda), z čoho vyplýva jeho investičný potenciál. Vhodný je preto napríklad na najrôznejšie investičné zámery, ako je vybudovanie výrobnej haly, prevádzky, skladiská, parkoviská a iné...

- Obrovskou výhodou pozemku je okrem jeho výmery a polohy taktiež prístupová cesta z oboch strán, a to ako z Komenského ulice (oproti čerpacej stanici Slovnaft), tak i z Novocintorínskej ulice (fotky príjazdových ciest v galérii medzi fotografiami). 

- Parcela „E“ 1233 je evidovaná na liste vlastníctva č. 5173 pre katastrálne územie Štúrovo, okres Nové Zámky a na liste vlastníctva je vedená ako Orná pôda.

- Približné rozmery pozemku: 626 m (dĺžka) x 15 m (šírka).


Výmera:   9376 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

- GPS súradnice na pozemok: 47.798575, 18.695320. Obhliadku je možné realizovať kedykoľvek samostatne.

- Pozemok je nezaťažený a dostupný ihneď. V cene je zahrnutý kompletný právny servis vrátane prípravy kúpnych zmlúv, vklad do katastra nehnuteľností a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria