Širkovce

Pozemok na výstavbu rekreačnej chatky

€6.900,- EUR

2022 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

POZEMKY@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj záhradku (vinicu) iba 600 m od intravilánu obce Širkovce o výmere 2.022 m2.

 

- Pozemok je obkolesený niekoľkými chatkami, pričom ponúka možnosti na výsadbu viniča, prípadne iných plodín, ako i výstavbu záhradnej chatky. Prístup k pozemku vedie po nespevnenej ceste priamo z obce Širkovce, pričom cesta je vhodná i využívaná osobnými automobilmi (dĺžka trasy cca 1,5 km a 4 min. cesty). Na fotografiách dostupných vo fotogalérii je vyznačený prístup k pozemku a zachytený je taktiež nádherný výhľad na široké okolie.

 

- Pozemok je svahovitý a má takmer pravidelný obdĺžnikový tvar. Šírka pozemku je cca 32 m, dĺžka cca 64 m. Pozemok bol z väčšej časti vykosený a zbavený náletových drevín.

Výmera:   2022 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

- Parcela „C“ 3263 je evidovaná na liste vlastníctva č. 216 pre katastrálne územie Širkovce, okres Rimavská Sobota, pričom pozemok je na liste vlastníctva vedený ako Vinica.

 

- Inžinierske siete hneď pri pozemku: elektrická sieť. Vodu je potrebné riešiť studňou.

 

- GPS súradnice na pozemok : 48.282419, 20.080974.

- Možná obhliadka samostatne kedykoľvek.

 

- Na pozemku možná stavba - napr. rekreačná chatka...

 

- Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria