Búč

Rodinný dom s pozemkom

€26.500,- EUR

559 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom v zastavanej časti obce Búč, len 30 km autom od okresného mesta Komárno.

 

Rodinný dom so súpisným číslom 265 je rodinný jednopodlažný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v zastavanej časti obce. V interiéri domu sa nachádza vstupná chodba, kuchynka, kúpeľňa bez toalety (doposiaľ riešené externým suchým WC), špajzka, 2 nepriechodné izby a 1 priechodná izba s kachľami a presklená prístavba využívaná ako úložný priestor. Kúrenie je v celom dome zabezpečené prostredníctvom kachlí. Dom sa vzhľadom na svoj pôvodný stav hodí na rekonštrukciu podľa predstáv budúceho majiteľa. Na pozemku, ktorý je rovinatý a má takmer pravidelný obdĺžnikový tvar, sa okrem rodinného domu nachádza i studňa a niekoľko menších hospodárskych stavieb, ktoré je možné buď ponechať, alebo ich zbúraním zväčšiť pozemok za domom.

Výmera:   559 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

Inžinierske siete dostupné v / pri dome: plyn, voda, elektrická sieť. 

 

Stavebný pozemok má takmer pravidelný obdĺžnikový tvar s rozmermi cca 44 m (dĺžka) x 13 m (šírka).

 

Samotná obec Búč, vzdialená necelých 30 km od Komárna, ponúka kompletnú základnú občiansku vybavenosť (potraviny, veterinár, základná škola, kostol, pošta, ubytovacie a stravovacie zariadenia).

 

Dom aj s pozemkom (parcely „C“ 213 a „C“ 215) sú evidované na liste vlastníctva č. 100 pre katastrálne územie Búč, obec Búč.

 

Dom s pozemkom sú dostupné ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria