Opatová (Trenčín)

Rekreačný pozemok vo výlučnom vlastníctve 1/1

€16.500,- EUR

3780 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rekreačný pozemok vo výlučnom vlastníctve (spoluvlastnícky podiel 1/1) v katastrálnom území Opatová, iba na skok od okresného mesta Trenčín.


Pozemok so štedrou výmerou 3.780 m2 má výhodnú polohu – nachádza sa iba 200 m od intravilánu mesta Trenčín, pričom do centra mesta je  to necelých 10 km autom. Zároveň ponúka pokoj a rôzne možnosti rekreácie, keďže je obklopený lesmi, a preto je ideálnym miestom pre stavbu chatky do 25 m2, prípadne pre včelárov. Prístup na pozemok je bezproblémový – vedľa pozemku vedie nespevnená cesta, vhodná i pre osobné automobily, patriaca mestu Trenčín. Na pozemok je taktiež možné umiestniť napríklad mobilný dom alebo karavan (možnosť napojenia elektriny prostredníctvom fotovoltaických panelov, vodu možné riešiť studňou).


Pozemok (parcela „C“ 1840) je evidovaný na liste vlastníctva č. 528 pre katastrálne územie Opatová, okres Trenčín.

Výmera:   3780 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

GPS súradnice na pozemok: 48.910298, 18.111435.

Obhliadku možno realizovať kedykoľvek samostatne. 

K pozemku sa dá dostať 2 spôsobmi: 

1. z Opatovej spred budovy potravín po Potočnej ulici, po ktorej pokračujeme aj na križovatke s cestou 61, kde po ľavej strane najprv míňame základnú školu, potom kostol s cintorínom. Pokračujeme rovno až po dom č. 25/139, oproti ktorému sa lesnou cestičkou možno dostať pešky priamo na pozemok (zvýraznená modrou farbou na mape),

2. z Dobrej smerom od kostola s cintorínom prechádzame cestou 61, kde pred autobusovou zastávkou odbočíme vľavo, prechádzame popri budove LEONI a na trojcestí pokračujeme vpravo (cesta vedie poza rodinné domy). Aj po 400 m sa držíme vpravo, cesta posledných pár stoviek metrov vedie pomedzi stromy po nespevnenej, vyjazdenej ceste (zvýraznená na mape žltou farbou).


Pozemok je nezaťažený a dostupný ihneď. Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria