Dudince

Stavebný pozemok pre rodinný dom / chatku

€29.950,- EUR

1117 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj väčší stavebný pozemok pri kúpeľnom mestečku Dudince s výmerou 1.117,00 m2.

 

- Pozemok je lokalizovaný menej ako kilometer od centra Dudiniec, vo vinárskej oblasti (na okolí sa nachádza niekoľko rodinných domov / chatiek). Podľa územného plánu i oficiálneho stanoviska mesta Dudince je na pozemku umožnená výstavba či už menšieho rodinného domu alebo chaty (v prípade záujmu zašleme potvrdenie z obce). 

 

- Prístup na pozemok je bezproblémový ako peši, tak i osobným automobilom, a to po susediacej štátnej ceste. Približná šírka pozemku: 15 m, približná dĺžka pozemku: 75 m. Pozemok je zboku oplotený a je na ňom možné postaviť rodinný domček či chatu.

Výmera:   1117 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

-  Pozemok – parcela reg. „C “ 206 je evidovaná na liste vlastníctva č. 525 pre katastrálne územie Merovce, obec Dudince.

 

- Inžinierske siete hneď pri pozemku: voda, elektrika.

 

- GPS súradnice na pozemok : 48.165482, 18.901172.

- Možná obhliadka samostatne kedykoľvek.

 

- Na pozemku možná výstavba - napr. rodinný dom, chata...

 

- Mestečko Dudince sa nachádza menej ako polhodinu autom od okresného mesta Krupina, pričom ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – veľmi dobre známe kúpele, viacero potravín, rôzne ubytovacie a stravovacie zariadenia, čerpaciu stanicu, kostol, školu či materskú školu.

 

- Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria