Martovce

Pozemok na mobilný dom vo vlastníctve 1/1

€13.500,- EUR

4100 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj pozemok vo výlučnom vlastníctve (spoluvlastnícky podiel 1/1) s výmerou 4.124,00 m2 v katastrálnom území Martovce, 17 km od okresného mesta Komárno a na skok do Hurbanova.

Prístup na pozemok je možný po poľnej ceste patriacej obci, neprechádzate cez žiadne súkromné pozemky. Prístup možný bez problémov aj osobným automobilom. Z hlavnej cesty medzi Martovcami a Hurbanovom zídete za mostom nad riekou Žitava na poľnú cestu ktorá Vás dovedie priamo k pozemku. Ako budúci vlastník pozemku sa na vás nevzťahuje zákaz vstupu automobilom. Vyznačenie prístupu vo fotkách inzerátu.

Na pozemok je možné umiestiť mobilný, resp. modulový dom, odstaviť karavan, prípadne postaviť malú chatku s pevným základom do 25 m2.
Elektrické stĺpy su vzdialené cca 200 m od pozemku.

Pozemok sa nachádza kúsok pri sútoku riek Nitra a Žitava.

Výmera:   4100 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

Pozemok (parcela C 6543) je evidovaný na liste vlastníctva č. 1910 pre katastrálne územie Martovce, okres Komárno. Vďaka svojej polohe – menej ako 500 m vzdušnou čiarou od intravilánu obce - a prostrediu, v ktorom sa pozemok nachádza, poskytuje ideálny kompromis medzi časovou dostupnosťou do obce, poskytujúcou základnú občiansku vybavenosť (potraviny, pohostinstvo, autoservis...) a pokojnou lokalitou poskytujúcou súkromie. 

GPS súradnice na pozemok: 47.848855, 18.133041. Obhliadku je možné realizovať kedykoľvek samostatne.

Pozemok je dostupný okamžite. Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria