Kežmarok

Vojenský podzemný kryt

€44.900,- EUR


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj úkryt ženistov nachádzajúci sa necelých 30 minút cesty autom od okresného mesta Kežmarok.

Úkryt UŽ poskytuje v prípade ohrozenia ochranu proti účinkom zbraní hromadného ničenia i klasických prostriedkov ničenia. Jeho kapacita je 20 osôb. Skladá sa z vlastného úkrytového priestoru a vstupnej časti s tromi hermetickými predsieňami a vstupným schodiskom.

Do úkrytu prúdi čistý vzduch prostredníctvom filtroventilačného zariadenia typu FVKPM. V úkryte je možné vykurovanie (poľné kachle alebo elektrické ohrievacie telesá). Dymovod je hermeticky uzavretý a má protitlakovú ochranu. Úkryt je taktiež možné napojiť na rozvodnú elektrickú sieť. Hermeticky uzavretá predsieň poskytuje možnosť čiastočnej hygienickej očisty 1 až 3 osôb.

Výmera:   -
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

Úkryt je v zachovalom stave, vyžaduje však aspoň čiastočnú rekonštrukciu.

Presné umiestnenie bunkru a doplňujúce informácie vrátane kompletnej dokumentácie pôdorysov poskytneme na požiadanie serióznym záujemcom.

Úkryt s pozemkom sú nezaťažené, dostupné ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Kľúčové slová: Bunker, Vojenský bunker, Bojový objekt, Vojnový objekt, Obranný objekt, Železobetónový objekt, Podzemný kryt, Podzemný úkryt, Podzemná skrýša, Chránený pevný kryt, Obranná stavba, Zemľanka

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria