Horná Ves

Pozemok na chatku vo výlučnom vlastníctve 1/1

€12.500,- EUR

1021 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj pozemok vo výlučnom vlastníctve (spoluvlastnícky podiel 1/1) s výmerou 1.021,00 m2 v katastrálnom území Horná Ves, iba 2 min autom od obce a polhodinku autom od okresného mesta Prievidza.

Pozemok má veľmi výhodnú polohu - nachádza sa na samote asi 2,5 km od obce, avšak blízko cestného ťahu, je teda na skok od občianskej vybavenosti, zároveň však poskytuje pokoj a nerušené súkromie v prírode. Asi 300 – 500 m od pozemku sa nachádza autobusová zastávka.

Výmera:   1021 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

Prístup na pozemok je bezproblémový a možný i osobným automobilom – prevažnú časť po spevnenej asfaltovej ceste z obce Horná Ves a cca zvyšných 200 m po poľnej ceste patriacej obci.

Na pozemok je možné umiestiť karavan, prípadne postaviť malú chatku alebo prístrešok.

Pozemok (parcela C 4101) je evidovaný na liste vlastníctva č. 1799 pre katastrálne územie Horná Ves, okres Prievidza.

Občianska vybavenosť v obci Horná Ves – potraviny, pošta, viacero gastrozariadení, kostol, základná škola, autoumyváreň.

GPS súradnice na pozemok: 48.593481, 18.519966. Obhliadku je možné realizovať kedykoľvek samostatne. Z obce Horná Ves je potrebné vyraziť po ceste 512 v smere na Štiefleje. Po pravej strane najskôr míňame motorest, následne po ľavej strane autobusovú zastávku spolu s odbočkou na Rudicu. Pokračujeme stále rovno, odbočíme vľavo tesne pred zastávkou Horná Ves, lom (priamo pri odbočke sa nachádza turistické značenie). Po prudkej zatáčke doľava si naľavo všímame stĺp elektrického vedenia, pred ktorým je vyjazdená, nespevnená cestička. Pozemok sa nachádza za spomínaným stĺpom.

Pozemok je dostupný okamžite. Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria