Nitra

Záhradka v záhradkárskej osade

€37.500,- EUR

543 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj  záhradku v záhradkárskej osade priamo v meste Nitra, pár minút peši od obytnej zóny.

- Záhradka má rovinatý charakter a výmeru 505 m2, pričom rozmery pozemku sú cca 38 m x 13 m. Prístup na pozemok je bezproblémový, a to ako peši, tak i osobným automobilom, pričom možno využiť jednu z dvoch ciest – cestu zo severnej strany po ulici Šuranská (štátna cesta) s novopostavenou vstupnou bránou, alebo súkromnú cestu z južnej strany - tj. cez cestu v záhradkárskej oblasti. (súčasťou predávaného pozemku je spoluvlastnícky podiel na tejto ceste o výmere 37,9 m2).

- Inžinierske siete dostupné na / pri pozemku: elektrická sieť.

- Pozemok parcelné číslo 4694/34,  reg. "C" je evidovaný na liste vlastníctva č. 6454 pre katastrálne územie Nitra (spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste je evidovaný na liste vlastníctva č. 6479).

- Podľa aktuálne platnej územno-plánovacej informácie možno na pozemku postaviť chatku či záhadný domček, pričom zastavaná plocha môže predstavovať max. 60% plochy pozemku.

Výmera:   543 m2
Možnosť prenájmu:   ÁNO
Možnosť splátok:   ÁNO

Viac informácií

- Pozemok sa nachádza v priemyselnej časti mesta, no je súčasťou funkčnej záhradkárskej osady a doteraz bol, rovnako ako susedné pozemky, aktívne využívaný ako záhradky. S jeho ďalším využitím ako záhrady nemá mesto Nitra žiaden problém.

- GPS súradnice na obhliadku pozemku: 48.292007, 18.079981.

- Pozemok bol vyčistený a vytýčený geodetom a je tak pripravený na využívanie. Areál záhradkárskej osady je chránený kamerovým systémom 24 hod. denne.

Pozemok je nezaťažený, je dostupný okamžite a v cene je zahrnutý kompletný právny servis vrátane prípravy kúpnych zmlúv, vklad do katastra nehnuteľností a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria