Jelšava

Trojizbový 75 m2 tehlový byt s veľkou pivnicou

€24.900,- EUR

75 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

POZEMKY@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate ponúka na predaj trojizbový byt v meste Jelšava, okres Revúca.

 

Predávaný byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí bytového domu a pozostáva z:

- 3 izieb, 

- chodby, 

- kuchyne, 

- toalety, 

- kúpeľne,

- špajze. 

 

K bytu prislúcha veľká pivnica v suteréne bytového domu. Podlahová plocha bytu vrátane pivnice je cca 75 m2. Jedna z izieb je orientovaná na juhovýchod, zatiaľ čo kuchyňa je orientovaná na severozápad. V celom byte sú vysoké stropy. Vzhľadom na svoje staršie vybavenie je byt vhodný na rekonštrukciu. 

Byt sa nachádza v okrajovej časti Jelšavy, v lokalite ponúkajúcej pokojné mestské bývanie, avšak v dosahu občianskej vybavenosti (v blízkosti sa nachádza základná škola, železničná stanica, futbalový štadión, reštaurácie, čerpacia stanica, autoservis...).

Výmera:   75 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

Byt je lokalizovaný na prízemí bytového domu na ulici Železničná č. 13 na južnom okraji mesta. Bytový dom bol daný do užívania v r. 1933. Okrem suterénu sa v ňom nachádzajú dve nadzemné podlažia (vrátane prízemia), na ktorých sa nachádzajú celkom 4 bytové jednotky. Bytový dom je napojený na vodu, elektrinu a kanalizáciu, vykurovanie bytov funguje na zemný plyn. Dom je postavený z pálených tehál hr. 450 mm (deliace priečky v bytoch sú taktiež z pálenej tehly hr. 150 / 300 mm), pričom základy sú z monolitického betónu. Dom má stanovú strechu sedlového tvaru s dreveným krovom a plechovou pozinkovanou krytinou. Dom nedisponuje výťahom. Bytový dom sa nachádza v okrajovej, pokojnej lokalite s kompletnou infraštruktúrou, v dosahu občianskej vybavenosti. K bytovému domu prislúcha veľký dvor, ktorý je taktiež k dispozícii vlastníkom bytov a je na ňom možné zaparkovať.


Cenu je možné rozdeliť aj na mesačné splátky: akontácia minimálne €5.000 + €400 EUR / mesiac.

 

Byt je záujemcom k dispozícii ihneď. V prípade vážneho záujmu je po vzájomnej dohode možné dohodnúť termín obhliadky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria