Čičava

Stavebný pozemok na rodinný dom

€7.000,- EUR

1326 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Čičava, kúsoček (iba 4 km) od okresného mesta Vranov nad Topľou.

 

Pozemok sa nachádza v rovinatom teréne v intraviláne obce so zabezpečeným prístupom po susediacej štátnej nespevnenej ceste. Pozemok má nepravidelný tvar s dĺžkou takmer 90 m. Pozemok je preto vhodný i na výstavbu rodinného domčeka.

 

Pozemok parcelné číslo 93, reg. "C" je evidovaný na liste vlastníctva č. 641 pre katastrálne územie Čičava s celkovou výmerou 1.326 m2.

 

Inžinierske siete v dosahu pozemku: elektrina, voda, kanalizácia, plyn.

Výmera:   1326 m2
Možnosť prenájmu:   ÁNO
Možnosť splátok:   ÁNO

Viac informácií

GPS súradnice na pozemok: 48.926054, 21.672124.

Obhliadku je možné realizovať kedykoľvek samostatne, pozemok sa nachádza za rodinným domom so súpisným číslom 67 a dá sa k nemu dostať bez problémov osobným i nákladným autom.


Obec Čičava sa nachádza necelých 7 km od okresného mesta Vranov nad Topľou, pričom ponúka základnú občiansku vybavenosť – potraviny, pneuservis, odťahová služba, kostol atď.


Pozemok je dostupný ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.


Cenu je možné rozdeliť aj na mesačné splátky: akontácia minimálne €2.000 EUR + €300 EUR / mesačne.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria