Malacky

Vojenský úkryt na hranici s Rakúskom

€38.500,- EUR

26 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj pohraničné opevnenie (vojenský úkryt) nachádzajúce sa cca 20 minút cesty autom od okresného mesta Malacky.

 

Podľa dostupných informácií bola vojenská pevnosť vybudovaná v r. 1938. Stavba je jednopodlažná, má približný obdĺžnikový pôdorys a je sčasti pod úrovňou terénu. Je tvorená jednou miestnosťou a 2 streleckými pozíciami a má taktiež vstupnú chodbu. Objekt je zhotovený ako monolitická konštrukcia bez izolácie, má betónové základy aj podlahy. Vnútri sa nenachádza žiadne vybavenie. V strope sú vybudované vetracie otvory pre (demontované) filtračno-ventilačné zariadenie. Pancierové dvere do krytu boli taktiež demontované.

Výmera:   26 m2
Možnosť prenájmu:   ÁNO
Možnosť splátok:   ÁNO

Viac informácií

Úkryt je vyčistený, v zachovalom stave - technický stav zodpovedá veku a skutočnosti, a preto si vyžaduje rozsiahlejšiu rekonštrukciu.  

Presné informácie o umiestnení, ako i doplňujúce informácie z dostupnej dokumentácie poskytneme na požiadanie serióznym záujemcom.

 

Úkryt je nezaťažený, dostupný ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.


Kľúčové slová: Bunker, Vojenský bunker, Bojový objekt, Vojnový objekt, Obranný objekt, Železobetónový objekt, Podzemný kryt, Podzemný úkryt, Podzemná skrýša, Chránený pevný kryt, Obranná stavba, Zemľanka

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria