Kubáňovo

Rodinný dom s pozemkom pri Leviciach

€45.000,-EUR

1000 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v zastavanej časti obce Kubáňovo, necelú polhodinu cesty autom od okresného mesta Levice a 12 minút cesty od Šiah pri hranici s Maďarskom.

 

Rodinný dom so súpisným číslom 45 je rodinný jednopodlažný dom vo veľmi zachovalom stave, nachádzajúci sa v zastavanej časti obce. V interiéri domu sa nachádza:

 

- kuchyňa,

- kúpeľňa s WC,

- 2 samostatné nepriechodné izby,

- špajza.

 

Na pozemku sa okrem rodinného domu nachádza aj samostatne stojaca garáž a hospodárska budova. Dom sa vzhľadom na svoj zachovalý stav hodí na prípadnú rekonštrukciu podľa predstáv budúceho majiteľa. Pozemok, na ktorom je rodinný domček postavený, je rovinatý a má nadštandardnú celkovú výmeru (štedrých 977 m2).

 

Inžinierske siete dostupné v dome: elektrina (220 V , 380 V). Voda je riešená studňou a odpad žumpou. 

Výmera:   1000 m2
Možnosť prenájmu:   ÁNO
Možnosť splátok:   ÁNO

Viac informácií

Samotná obec Kubáňovo je vzdialená necelých 30 km od Levíc a 14 km od mesta Šahy, ktoré ponúka kompletnú základnú občiansku vybavenosť (potraviny, ubytovacie a stravovacie zariadenia, veterinár, lekár, autoumyváreň atď.).

 

Dom aj s pozemkom (parcela „C“ 98/1) sú evidované na liste vlastníctva č. 18 pre katastrálne územie Kubáňovo, obec Kubáňovo.

 

Dom s pozemkom sú dostupné ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria