Muľa

Stavebný pozemok pre rodinný dom

€7.500,- EUR

1781 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj pozemok s nadštandardnou výmerou 1.781 m2 v intraviláne obce Muľa, okres Veľký Krtíš, iba pár metrov od slovensko-maďarskej hranice.

 

- Pozemok je rovinatý, slnečný, má nepravidelný pozdĺžny tvar a nachádza sa priamo v zastavanom území obce, obkolesený je rodinnými domami. Svojou výmerou a polohou je vhodný na výstavbu či už prechodného bývania (napr. chata) alebo trvalého bývania (rodinný dom). Prístup k pozemku vedie cez vedľajšiu obecnú parcelu (20 m od pozemku spevnená cesta, krátky úsek vedúci pred pozemok tvorí aktuálne nespevnená, ale dobre prístupná cesta). Pozemok sa nachádza menej ako 100 metrov od slovensko-maďarskej hranice, pričom ponúka pokoj i možnosti aktívneho využitia voľného času (Mulianska tiesňava či napr. Kalvária blízko maďarského mestečka Nógrádszakál do 10 minút autom, Zámocký park v Sečanoch do 20 minút autom a i.). Niekoľko desiatok metrov za pozemkom preteká rieka Ipeľ.


Výmera:   1781 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

 

Inžinierske siete na pozemku / v jeho blízkosti: voda, elektrická sieť.

 

- Parcela „C“ 148/1 je evidovaná na liste vlastníctva č. 113 pre katastrálne územie Muľa, okres Veľký Krtíš a vedená je ako Záhrada.


- Mapu, ako i snímky z výšky s vyznačením pozemku možno nájsť vo fotogalérii.


- GPS súradnice na pozemok: 48.191498, 19.527307.

 

- Možná stavba - napr. rodinný dom, víkendová chata.

 

Dohodnutá cena taktiež zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky a je pre kupujúceho konečná.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria