Opatová (Trenčín)

Pozemok na mobilný dom vo výlučnom vlastníctve 1/1

€10.000,- EUR

2191 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj pozemok vo výlučnom vlastníctve (spoluvlastnícky podiel 1/1) s výmerou 2.191 m2 v katastrálnom území Opatová, neďaleko okresného mesta Trenčín.

 

Pozemok (parcela C 2106) je evidovaný na liste vlastníctva č. 528 pre katastrálne územie Opatová, okres Trenčín. Vďaka svojej polohe – iba 1,5 km od intravilánu mesta Trenčín - a prostrediu, v ktorom sa pozemok nachádza, poskytuje ideálny kompromis medzi časovou dostupnosťou do centra mesta s občianskou vybavenosťou a tichou a pokojnou lokalitou poskytujúcou súkromie.

 

Prístup k parcele je možný aj osobným automobilom po mestskej ceste, ktorá susedí s predávaným pozemkom. Vďaka výmere 2.191,00 m2 je na pozemok možné umiestniť napríklad karavan, prípadne modulový (mobilný) dom alebo chatku do 25 m2. Pozemok je taktiež vhodný pre včelárov na umiestnenie úľov. 

Výmera:   2191 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

IS: Elektrina (fotovoltaika, solárne panely), Voda (studňa)

 

PRÍSTUP: Zabezpečený (nespevnená cesta)

 

GPS súradnice na pozemok: 48.897659, 18.128549.


Obhliadku je možné realizovať kedykoľvek samostatne, nakoľko je k pozemku bezproblémový prístup osobným automobilom – z hlavnej cesty v Opatovej je potrebné odbočiť na ulicu Potočnú a od Chaty Opatová ísť ešte cca 300 m, následne odbočiť doprava a po poľnej ceste k pozemku (mapku s vyznačením trasy možno nájsť v galérii medzi fotografiami).

 

Pozemok nie je zaťažený žiadnymi bremenami a je dostupný okamžite. Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria