Dudince

Stavebný pozemok pre rodinný dom

€32.500,- EUR

1151 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok vo viniciach pri kúpeľnom meste Dudince so štedrou výmerou 1.151,00 m2.

 

- Pozemok sa nachádza v obci Dudince, menej ako kilometer od centra tohoto kúpeľného mestečka, a obkolesený je malými lokálnymi vinárničkami. V okolí je postavených niekoľko chatiek i rodinný dom. Podľa územného plánu i oficiálneho stanoviska mesta Dudince je na pozemku umožnená výstavba či už menšieho rodinného domu alebo chaty (v prípade záujmu zašleme potvrdenie z obce). 

 

- Pozemok je svahovitý, má takmer pravidelný obdĺžnikový tvar so zabezpečeným prístupom po susediacej štátnej ceste. Šírka pozemku je cca 16 m, dĺžka cca 72 m. Pozemok je zboku oplotený a je na ňom možná okamžitá výstavba rodinného domu.

Výmera:   1151 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

-  Pozemok – parcela reg. „C “ 205 je evidovaná na liste vlastníctva č. 525 pre katastrálne územie Merovce, obec Dudince.

 

- Inžinierske siete hneď pri pozemku: voda, elektrika.

 

- GPS súradnice na pozemok : 48.164747, 18.900436.

- Možná obhliadka samostatne kedykoľvek, prístup na pozemok je zabezpečený

 

- Na pozemku možná stavba - napr. rodinný dom, chata...

 

- Mestečko Dudince sa nachádza menej ako polhodinu autom od okresného mesta Krupina, pričom ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – veľmi dobre známe kúpele, viacero potravín, rôzne ubytovacie a stravovacie zariadenia, čerpaciu stanicu, kostol, školu či materskú školu.

 

- Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria