Mučín

Pozemok na rodinný dom / domy

€50.000,- EUR

4021 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu jedného alebo viacerých rodinných domov, nachádzajúci sa v zastavanej časti obce Mučín, situovanej 12 km južne od Lučenca. 

 

Pozemok tvorený parcelou „E“ 2-206/2 má štedrú výmeru 4.021,00 m2, je rovinatý, slnečný a vhodný na výstavbu jedného rodinného domu s nadštandardne veľkou záhradou, prípadne postavenie viacerých, až 6 rodinných domov so záhradou so štandardnou výmerou. Výhodou umiestnenia pozemku je pokojná lokalita na okraji obce, pričom z južnej a východnej strany je bez susedov, resp. akýchkoľvek stavieb.  Obec podľa vyjadrenia starostu obec nemá námietky voči výstavbe rodinného domu / rodinných domov na pozemku. Pozemok pretína elektrické vedenie s trafostanicou, podľa stavebného úradu a poskytovateľa elektriny je možné za účasti a spolupráce projektanta s distribútorom na pozemku stavať.  

Výmera:   4021 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

Prístup na pozemok je bezproblémový a možný z dvoch strán - zo severnej strany po spevnenej obecnej komunikácii a taktiež z južnej strany po nespevnenej obecnej ceste.

 

Parcela „E“ 2-206/2 je evidovaná na liste vlastníctva 432 pre katastrálne územie Mučín, okres Lučenec. 

 

Približné rozmery pozemku:

Dĺžka: cca 100 m.

Šírka: cca 40 m. 

 

Inžinierske siete: sú v dosahu pozemku.

 

GPS súradnice na pozemok: 48.240486, 19.705233

Obhliadku je možné realizovať kedykoľvek samostatne.

 

V blízkosti pozemku, resp. priamo v obci Mučín sa nachádzajú potraviny, kostol, škola a škôlka, hostinec a iba necelé 4 km od pozemku sa nachádza obľúbený termálny park Rapovce. Okresné mesto Lučenec je vzdialené 12 km, resp. 10 minút autom.

 

Pozemok je dostupný ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria