Brezová pod Bradlom

Stavebný pozemok pre rodinný dom

€48.000,-EUR

3810 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj pozemok s výmerou 3.810 m2 v pokojnej lokalite v katastrálnom území Brezová pod Bradlom, vhodný na výstavbu rodinného domu.

Pozemok sa nachádza necelých 300 m od intravilánu obce, na Ulici u Držkovcov, má nepravidelný obdĺžnikový tvar a je mierne svahovitý. Podľa územného plánu je na prednej časti pozemku (zo strany ulice) možná výstavba rodinného domu, pričom zvyšná časť pozemku môže slúžiť ako nadštandardne veľká záhrada.

Výmera:   3810 m2
Možnosť prenájmu:   ÁNO
Možnosť splátok:   ÁNO

Viac informácií

ROZMERY:
Približná dĺžka pozemku: 169 m
Približná minimálna šírka pozemku: 20 m
Približná maximálna šírka pozemku: 30 m

Prístup na pozemok je bezproblémový i autom a zabezpečený cez ulicu u Držkovcov a následne pár metrov po susediacej nespevnenej ceste.

Pozemok – parcela E 11421/1 je evidovaná na liste vlastníctva č. 4147 ako Orná pôda.

GPS súradnice na pozemok: 48.702518, 17.550529. Obhliadku je možné realizovať kedykoľvek samostatne.

Turisticky atraktívna obec Brezová pod Bradlom leží na južnom okraji Myjavskej pahorkatiny na úpätí Malých Karpát a ponúka kompletnú základnú občiansku vybavenosť (supermarkety, čerpacia stanica, lekáreň, reštauračné a ubytovacie zariadenia, základná a materská škola, zubár, kostol atď.).

Pozemok je dostupný ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria