Potvorice

Pozemok na výstavbu RD/bytovú výstavbu

€74.900,-EUR

2002 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok  s výmerou 2002,00 m2 vhodný na výstavbu viacerých rodinných domov, príp. individuálnu bytovú výstavbu, nachádzajúci sa v intraviláne obce Potvorice, okres Nové Mesto nad Váhom.
Pozemok je rovinatý, slnečný a nachádza sa v tichej lokalite, neďaleko futbalového obecného ihriska, pričom obklopený je novostavbami rodinných domov.

Časť pozemku je pod ochranným pásmom VN, v prípade záujmu o výstavbu domov, resp. bytov je potrebné zabezpečiť prekládku elektrického vedenia. Obec v prípade vyriešenia prekládky nemá námietky voči výstavbe na predmetnom pozemku.

Prístup na pozemok je bezproblémový, možný aj osobným automobilom a zabezpečený po spevnenej obecnej ceste a následne súkromnej ceste, pričom kúpou pozemku získate zároveň spoluvlastnícky podiel 1/17 na tejto ceste a tým možnosť ju kedykoľvek využívať. 

Inžinierske siete priamo na / v blízkosti pozemku: Elektrina, Voda, Plyn. Obec má v blízkej budúcnosti v pláne vybudovať v spolupráci s okolitými obcami kanalizáciu.

Výmera:   2002 m2
Možnosť prenájmu:   ÁNO
Možnosť splátok:   ÁNO

Viac informácií

Obhliadku je možné realizovať kedykoľvek samostatne.
GPS súradnice na pozemok: 48.689515, 17.859789.

Pozemok – parc. „C“ 560/12 je evidovaná na liste vlastníctva č. 607 pre katastrálne územie Potvorice, obec Potvorice. Cesta vedúca k pozemku – parc. „C“ 560/19 je evidovaná na liste vlastníctva č. 598.

Obec Potvorice ponúka základnú občiansku vybavenosť (kostol, pošta, potraviny, materská škola...) a výbornú dostupnosť do okresného mesta Nové Mesto nad Váhom, od ktorého je vzdialená cca 10 minút cesty autom. 

Pozemok je dostupný ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria