Seňa

Stavebný pozemok na menší rodinný dom

€35.000,- EUR

407 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

pozemky@slovakestate.com

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Seňa o výmere 407 m2.

- Pozemok je trojuholníkového tvaru so zabezpečeným prístupom 2 strán - z hlavnej obecnej cesty alebo z bočnej uličky (viď foto). Hlavná cesta z východnej strany pozemku je v intraviláne obce s maximálnou povolenou rýchlosťou 50 km/h.

- Pozemok sa nachádza v severnej časti obce Seňa - smerom na Košice. Je vhodný na výstavbu menšieho RD. V jeho tesnom okolí sú postavené tri novostavby, bezproblémoví susedia.

- Pri pozemku sú všetky IS (obecná voda, obecná kanalizácia, plyn, elektrika). Na pozemku je možná okamžitá výstavba RD, oficiálne  potvrdené priamo stavebným úradom v Seni.

- Pozemok je rovinatý, trojuholníkového tvaru, dĺžky jeho strán sú 39 m x 34 m x 24 m. 

- GPS súradnice na pozemok : 48.568923, 21.256841 (oproti domom č. 34 a 35)

- Obec Seňa je vzdialená približne 15 minút od centra Košíc (10 minút od cedule Košice). V obci je výborná občianska vybavenosť v ktorej nájdete nové, aj pôvodné zdravotné stredisko, (obecný lekár, detský lekár, zubár, neurológ, internista), detské ihrisko, autobusové zastávky, kostol, škôlka, základná škola, 3 potraviny, mäsiareň, lekárne, farby laky, železiarstvo, stavebniny, pohostinstvo, kultúrny dom, obecný úrad, jazero, družstvo, železnica, cyklotrasa, futbalové ihrisko, motokrosová dráha, školské ihrisko, tenisové kurty, 2 x benzínová pumpa


Výmera:   407 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

- Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria