Čaka

Pôvodný rodinný dom v obci

€13.990,- EUR

1017 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

POZEMKY@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom so záhradou v okrajovej časti obce Čaka, vzdialenej ani nie polhodinu autom od okresného mesta Levice.

Rodinný dom je na dĺžku orientovaný jednopodlažný dom v pôvodnom stave (vymenené boli niektoré okná za plastové), stojaci na pozemku s nadštandardnou celkovou výmerou 1017 m2. Vzhľadom na pôvodný stav si dom vyžaduje rekonštrukciu (vrátane strechy), prípadne je vhodný na demoláciu kde po jeho odstránení vznikne krásny stavebný pozemok.

Interiér poskytuje vstupnú chodbu, z ktorej sa vchádza do ostatných miestností (kuchyňa, spálňa, obývacia miestnosť, kúpeľňa a letná kuchyňa). 

Samotný pozemok má približné rozmery 30m x 39m x 22m x 43m, je slnečný a poskytuje v súčasnosti nadštandardné možnosti využitia, či už na záhradku, garáž, detské ihrisko, prípadne bazén.

K domu vedie prístup po obecnej asfaltovej komunikácii s nízkou až strednou frekvenciou premávky. V dome je k dispozícii elektrina, voda je riešená studňou a kanalizácia na pozemku žumpou. V obci nie je zavedený plyn.

Výmera:   1017 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií


Občianska vybavenosť v obci: obchod, kostol, veterinár, pohostinstvo, škola. Bezproblémoví susedia!

Dom aj s pozemkom (parcela C 327/45) sú evidované na liste vlastníctva č. 232 pre katastrálne územie Čaka, okres Levice.

Dom s pozemkom sú dostupné ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria