Muľa

Rodinný dom v pôvodnom stave v obci

€7.500,- EUR

606 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948 204 174

POZEMKY@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj dobový rodinný dom s pozemkom v obci Muľa, vzdialenej asi 20 minút od okresného mesta Veľký Krtíš.

Dom so súpisným číslom 52 je klasický jednopodlažný rodinný dom obdĺžníkového tvaru lokalizovaný v zastavanej časti obce, doslova na skok od slovensko-maďarskej hranice – ani nie 200 metrov za domom preteká rieka Ipeľ, ktorá tvorí hranicu medzi Slovenskom a Maďarskom. Aj preto dom poskytuje pokoj, ticho a jedinečné výhľady na rieku a okolitú zeleň priamo z dvora, zároveň však ponúka dostatočnú občiansku vybavenosť (priamo v obci sa nachádza Kostol sv. Alžbety známy svojou jedinečnou architektúrou, potraviny sú vzdialené asi 3 minúty autom; pohostinstvá a možnosti stravovania poskytujú okolité obce).

Dom je vhodný na rekonštrukciu, prípadne na demoláciu, kde následne vznikne pekný, rovinatý stavebný pozemok v intraviláne obce. Dom je pripojený na IS, resp. sú dostupné hneď pri pozemku.

Celková výmera pozemku pod domom a okolo: 606 m2. Vzadu za domom sa nachádza taktiež stavba menších rozmerov, ktorú je možné využiť napr. na odkladanie náradia, prípadne prerobiť na garáž.

Všetky nehnuteľnosti (rodinný dom a parcely C 141, 142 a 143) sú evidované na liste vlastníctva č. 113 pre katastrálne územie Muľa, okres Veľký Krtíš. Stavba domu je v zachovalom stave - dom je obývateľný okamžite, poprípade vhodný na rekonštrukciu (podľa preferencií a predstáv budúceho majiteľa).


Výmera:   606 m2
Možnosť prenájmu:   ÁNO
Možnosť splátok:   ÁNO

Viac informácií

PRIAZNIVÁ CENA DOMU - je najmä aj z hľadiska, že v dome bývajú neoprávnene osoby, ktorí nemajú uzavretú žiadnu nájomnú zmluvu, dohodu ani súhlas, preto je potrebné ich po kúpe rodinného domu vysťahovať, prípadne uzavrieť s nimi určitú nájomnú zmluvu. Podľa našich informácií sa jedná o matku s maloletými deťmi.

Dom s pozemkom sú dostupné ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria