Levice

Pozemok na výstavbu domu / chatky

€28.000,- EUR

1922 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948 204 174

POZEMKY@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok o výmere 1.922 m2, vhodný na výstavbu chatky. Rozmery pozemku 14 m x 138 m.

- Pozemok sa nachádza v tichej lokalite na ulici Svätý Ján v záhradkárskej oblasti, má len mierne zvažujúci sa charakter, je takmer rovinatý. Leží iba necelých 900 m od intravilánu mesta Levice, podľa územného plánu je evidovaný ako Vinica a obkolesený je viacerými chatkami. 

- Podľa vyjadrenia stavebného úradu je na pozemku možná výstavba chatky, resp. viničného domčeka do 72 m2 zastavanej plochy. Výmera 1.922,00 m2 je viac než postačujúca na vybudovanie domu resp. chatky a nadštandardne veľkej záhrady.

- Pozemok má mierne nepravidelný pozdĺžny obdĺžnikový tvar so zabezpečeným prístupom po štrkovej mestskej ceste. Cesta je vhodná pre automobily, nakoľko je taktiež využívaná okolitými vlastníkmi chatiek. Pozemok je oplotený, z väčšej časti kompletne vyčistený a vykosený.

- Pozemok (parcela „C“ 9030) je evidovaný na liste vlastníctva č. 4371 pre katastrálne územie Levice, okres Levice, pričom na liste vlastníctva je vedený ako Trvalý trávny porast.Výmera:   1922 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

- Inžinierske siete v tesnej blízkosti pozemku: voda, elektrika.

- GPS súradnice na pozemok : 48.218699, 18.641334.
- Možná obhliadka pozemku samostatne kedykoľvek, stačí si otvoriť bránku a poprechádzať sa.

- Na pozemku možná stavba - napr. Dom, chatka, viničný dom, mobilný dom...

- Pozemok je nezaťažený a dostupný okamžite. Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria