Zemianska Olča

Rodinný dom s 1.928 m2 pozemkom (dražba)

€179.000,- EUR

1928 m2


KONTAKT NA PREDAJCU:

0948204174

POZEMKY@SLOVAKESTATE.COM

Špecifikácia nehnuteľnosti

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na rodinný dom s nadštandardne veľkým pozemkom o výmere 1928 m2 v obci Zemianska Olča na ulici Námestie hrdinov.

- Dom so súpisným číslom 242/37 s výmerou 250 m2 je slnečný, dvojpodlažný, tehlový rodinný dom, pričom jeho kolaudácia prebehla v r. 2007. 

- Na jeho prízemí sa nachádza vstupná hala, kuchyňa, jedálenská časť spojená s priestrannou obývacou miestnosťou s krbom, kotolňa, kúpeľňa so samostatnou toaletou a 2 izby. Na prvom poschodí sa okrem predsiene spájajúcej jednotlivé miestnosti so schodiskom nachádza kúpeľňa s toaletou a 3 samostatné nepriechodné izby. Dom je sčasti podpivničený. Na pozemku sa taktiež nachádza menšia hospodárska budova. 

Dostupné IS : vodovod, kanalizácia, plyn, elektrina.
Kúrenie je riešené plynovým kotlom ale aj krbom, ktorý na vykúrenie domu úplne postačuje.

- Pozemok s veľkorysou výmerou 1.928,00 m2 má takmer pravidelný obdĺžnikový tvar s rozmermi približne 120 m (dĺžka) x 16 m (šírka). 
- Priestor za domom teda ponúka najrôznejšie možnosti využitia (bazén, záhradka, skleník a pod.) alebo na VÝSTAVBU ĎALŠIEHO RODINNÉHO DOMU.

Výmera:   1928 m2
Možnosť prenájmu:   NIE
Možnosť splátok:   NIE

Viac informácií

Obec Zemianska Olča sa nachádza na Žitnom ostrove, cca 20km od okresného mesta Komárno, pričom ponúka kompletnú občiansku vybavenosť (v obci nachádzajú potraviny, pošta, obecný úrad, MŠ a ZŠ s jazykom maďarským aj slovenským, železničná stanica, bankomat, rôzne podnikateľské subjekty, reštaurácia, banka; neďaleko obce sa nachádza aj čerpacia stanica). Do kúpeľného mesta Veľký Meder je to na skok (asi 10km) a veľkou výhodou je aj vzdialenosť od Bratislavy (asi 80 km).

- Rodinný dom so súpisným číslom 242 je spolu s pozemkom (zloženým z parc. reg. „C“ 454/2, „C“ 454/5, „C“ 454/7 a „C“ 454/12) evidovaný na liste vlastníctva č. 880 pre katastrálne územie Zemianska Olča, okres Komárno.

- Nehnuteľnosť je momentálne obývaná, obyvatelia neumožnili obhliadku nehnuteľnosti.

- Dom s pozemkom sú dostupné ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Galéria